Tokage - Potomci Draků - XIII

17. srpna 2013 v 13:45 | Tokiko |  Tokage - Potomci Draků
Tak tady přidávám část od Tokiko. =v=


Daisuke i Hikari sjeli pohledy na černovlasou dívku, která byla ještě pořád vyklepaná z toho, co se před chvílí stalo.
,,Měli by jsme ji dovést za ostatními." Navrhl Daisuke a Hikari přikývla. Zaprvé stále přemýšlela nad tím, jak se dostane taková horda lidí ven aniž by si toho někdo všimnul, a za druhé se jí nelíbilo to tělo ve kterém byl Daisuke. Hikari dala ruce to pečetě tygra a přeměnila se aby vypadala jako jedna z těch hnusáckých Mashibů.
,,Jdi najít Dina, já půjdu najít východ." Oznámila Hikari, když v tom ji něco zašimralo v puse. Vyplázla na Daisukeho jazyk a zděsila se. To Daie celkem pobavilo.
,,Kari, ty máš piercing v jazyku!" zadržoval záchvat smíchu Daisuke. Tohle se na jeho teď černovlasou kamarádku prostě nehodilo. Hikari naštvaně zrudla a stále s vyplazeným jazykem na něj začala křičet.
,,Skvapni ty piomče! Vís zůbec ak e to nepsijemný?!" hrkla Hikari a rychle zatáhla jazyk. ,,Jak se to mohlo stát.." zaklela pro sebe. Možná si Mashibu představila až moc dobře. Potom švihla modrýma očima po Daisukem.
,,Zaveď Lucy za ostatními a najdi Pina." Zavelela Hikari a otočila se k odchodu.
,,Hikari?"
,,Hm?"
,,Jmenuje se Rin."
,,Mě je to jedno.." s tím Hikari odešla, znovu rudá. Rin byl jediný, jehož jméno si nemohla zapamatovat.
,,Prostě Hikari." Daisuke pokrčel rameny a s úsměvem se otočil na Lucy ,,Půjedme."
Drobná černovláska kývla a držíc se Daisukeho rukávu se plížila za ním.

Hikari se procházela spletitou sítí stejných chodeb, sem tam s nějakými celami a dveřmi. Nikde nebyli okna, takže museli být v podzemí- protože egoističtí Mashibáci by se nebáli, že jim někdo uteče oknem. ,To znamená, že tu musí být východ nahoru….' přemýšlela Hikari a zahnula za další roh. Stál tam další Mashiba. Už jich pár potkala, ale snažila se vyvarovat jakémukoli očnímu kontaktu do těch jejich ďábelsky modrých očí. Pokud někým opovrhovala víc než míšenci, byl to tenhle klan. Černovlásek na ni s přátelským úsměvem zamával a přihupkal blíž k ní. Hikari trochu zpanikařila, ale díky její přirozeně klidné povaze se rychle uklidnila.
,,Hej!" pozdravil Mashiba s úsměvem. Hikari kývla na odpověď.
,,Eeh.. No…" modrooký se trochu zasekl, jakoby se mu nezdálo dívčino chování. Tuhle myšlenku ale hned vypudil z hlavy. Kdo jiný by to mohl být? ,,Možná to už víš, ale za chvíli je v hlavní místnosti schůze. Pokud nemáš na práci něco neodkladného, měla bys přijít."
,,Jo, díky. Budu tam." Pokývala Hikari. Chvíli tam oba stáli, potichu. ,,Kde je hlavní místnost?" zeptala se Hikari svým klidným tónem. Černovláska to trochu vyvedlo z míry. Za prvé to, že nevěděla kde je hlavní místnost, a za druhé to, že tak najednou promluvila.
Hikari to okamžitě zaregistrovala a přišla s výmluvou.
,,Nově mě tu přidělili, takže sem se tu trochu ztratila." Vysvětlila přesvědčivým tónem.
,,Ah, to dává smysl. Jsi skoro u ní. Jen tady zahneš doprava, vyjdeš po schodech nahoru a na konci místnosti, ty velké dveře." Černovlásek ji bezstarostně a bez podezření popsal cestu a s mávnutím ruky se omluvil. Dívka se mu ještě stačila poděkovat. Když konečně zmizel za rohem, oddechla si. Z ničeho nic ji ale napadlo, že jít na jejich schůzi bylo zajímavější. Přeci jen, může se dozvědět důležité informace. A zase tak dlouho to trvat nemůže, nebo ano?
Hikari se pomalu připlížila ke hlavní místnosti. Opatrně otevřela dveře a nakoukla. Mnoho párů modrých se stočilo na ni.
,,Ah, opozdilec?" ušklíbl se muž v čele. Nebylo cesty zpět.
Černovláska sebevědomě vstoupila do místnosti.
,,Omlouvám se." Mírně poklonila hlavu, znechucená že to musí dělat kvůli Mashibovi ,,S těmi z Tokage byl menší problém." Vysvětlila a na kývnutí muže se vmísila do zadu do davu.
,,Jak asi všichni víte, dnes jsme se tu sešli, abychom se dohodli na strategii." Začal muž a Hikari protočila očima. ,,Na strategii zničení klanu Tokage." Muž v čele stolu se zlomyslně ušklíbl.
Hikari se zúžili zorničky. Rychle, překvapená sklonila hlavu k zemi, a začala předstírat, že se psychopaticky směje, jen aby nikdo neviděl překvapený výraz na jejím obličeji. Bylo jasné, že na to jednou dojde, ačkoli nechtěla, aby se to stalo. Tohle, byl neoficiální začátek války mezi klanem Mashiba, a klanem Tokage.


Daisuke opatrně a co nejtišeji otevřel celu a pustil tam Lucy. Ta se rychle skryla za míšence a podle instrukcí si začala brát chakru od svého ještěra. Daisuke se rozhlédl okolo. Skoro nikde nebyli stráže. Tohle bylo podezřelé. ,Kde můžou být?' pomyslel si Daisuke a obezřetně se vydal najít Rina. Dostal se až na místo kde se s ním rozdělil. Chodba šla dál rovně, až na rozcestí. Daisuke mohl jít buď dál rovně, nebo jít doprava.
,,Akami?" zeptal se Daisuke. Jeho rudý ještěr se soustředil.
,,W-whoa.. Jeho chakra je všude kolem. Je to až děsivé." Hlesl Akami trochu vyděšeně.
,,Zjistíš, kde je?" optal se Dai s obavami. Kdo ví kam, až tyhle chodby vedou. Mohl by tu bloudit dny než by ho našel.
,,……. Zdá se nejsilnější vpravo." Odpověděl konečně Akami a Daisuke kývl.
,,Stejně je podivné, že tu nejsou stráže." Konstatoval Daisuke ,,To jsou až tak egoističtí?"
,,Měl bys být rád. Jen by stáli v cestě."
,,Hmm… Asi máš pravdu.." Daisuke pokrčil rameny a pokračoval v cestě za Rinem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se můj blog?

Úžasný!! 40.6% (86)
Jasně 19.8% (42)
Ale jo, fajn 13.2% (28)
Je co vylepšovat 13.7% (29)
Nelíbí... 12.7% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama