Tokage - Potomci Draků - XIV

17. srpna 2013 v 13:52 | Tereki |  Tokage - Potomci Draků
Tady je zase právě dopsaná část od Tereki!
Tak! A teď je řada na mě... =v=''
"Takže.. Má někdo z vás nějaké nápady?" ozval se místností mužský drsný hlas.
"Zničit je tak nejrychleji, jak to půjde!" vykřikla jedna z Mashibů, která seděla okolo stolu.
"To je samozřejmé. Ale přitom, když se nám naše tesáky zakousnou do jejich krku by jsme si to měli vychutnávat." Pousmál se pořád ten stejný muž. "Další nápady?"
"Jako první by jsme měli zaútočit na rod Kuro. Je jakoby odsazen od všech ostatních rodů a kdyby prosili o pomoc, pomůže jim jenom polovina rodu Aka. Midori je totiž nesnáší, takže by nám ještě pomohli." Navrhl další muž, jenž byl v místnosti.
To s Hikari trochu cuklo. Jak to mohli vědět? Jak dlouho jejich rody sledovali a zjišťovali si informace?
"Navíc, kdybychom se spojili s rodem Midori, mohli bychom pak porušit svou dohodu a zaútočit na ně zevnitř." Navrhl další Mashiba.
"Ne, ne." Zakroutil hlavou znovu ten samý, jako na začátku. Byl očividně jejich vůdce. "Spojíme se s klanem Kuro. Je z nich nejkrutější a taky nejvíce blbý. Kdyby se náhodou stalo, že by někdo z rodu Midori přežil, běžel by pro pomoc k rodu Aka a řekl by jim, že na ně zaútočili Kuro. Nikdo by si nevšiml nás, protože jsme si natolik podobní,že by nás možná ani nepoznali." Pochechtl se černovlasý muž a zavřel oči. "A myslím si, že když toto navrhneme Kuro, chytí se do naší pasti." Pousmál se a pak zase otevřel své jasně modré oči. "Rody, kteří kdysi dávno byli spolu… Teď zničí jeden druhého." S tím všichni vítězně pokřikly a zvedli své pěsti ke stropu.
S těmi všemi Mashibáky musela i neochotně Hikari. 'Kiki, slyšíš mě?' zeptala se myšlenkami svého ještěra, kterého teď musela na chvíli zneužít. Jinak by na něho nikdy nepromluvila.
'Ano? Konečně mě zase voláš?' v ještěrově hlase byla slyšet radost.
'Potřebuji, aby si ještěrovi od Daisukemu předal následující zprávu. Mashibové se chystají spolčit s rodem Kuro a jít proti Midori. Chtějí, aby se rody navzájem pozabíjeli.'
'To jako vážně?' vydal ze sebe trochu vyděšeně ještěr. 'Kari, co budeme dělat?' zeptal se.
'Kdybych to věděla, tak už něco dělám, nemyslíš?!' okřikla Kikiho trochu naštvaně. 'Musíme něco vymyslet.'
"Jděte se připravit na válku, kde bude prolita krev klanu Tokage!" vykřikl černovlasý vůdce.
"A pane?" Hikari najednou proletěla hlavou otázka a tak se musela zeptat.
"Ano? Co potřebuješ?" zeptal se se šibalským úsměvem.
"Co uděláme s těmi míšenci a těmi třemi čistokrevnými?" zeptala se s pozvednutým obočím. Chtěla vědět, co s nima mají v plánu.
Muž se jen pousmál. "Dobrá otázka." Zvolal. "Použijeme je proti svým rodům. Ovládneme jejich mysl a pošleme je na ně. Ostatní si budou myslet, že je vzpoura a tak je zabijí. A ti, co přežijou, tak ty prodáme a nebo si je necháme na experimenty." Odpověděl muž. "Proč se vlastně ptáš? Já myslel, že to všichni víme.
Všechny modré oči v místnosti se najednou otočili na Hikari. Ta jen nenápadně na sucho polkla. "Chtěla jsem vědět, jestli to platí nebo ne." Vymáčkla narychlo ze sebe nějako výmluvu, která by ji mohla pomoct se dostat z této kaše ven.
"Dobře." Přikývl hlavou vůdce. "Teď se rozejděte a začněte vymývat mozky. Prvně ty čistokrevné a potom míšenci. A nezapomeňte speciálně na toho míšence rodu Aka a Midori. Tokage Daisukeho."
Hikari odešla okamžitě mezi prvními. Kličkovala všemi možnými uličkami a za pomocí Kikiho hledala svého nyní černovlasého kamaráda. Musela ho co nejdříve najít, protože jim už moc času nezbývalo.
Prvně měli přijít na řadu oni. Ona, Rin a Lucy.
A až potom míšenci.
"Doprava." Šeptl Akami. Jeho tělo se pořád třáslo víc a víc. "Odtamtud pochází nejsilnější proud chakry." Dodal a znovu se na tento děsivý proud soustředil.
Daisuke odbočil a v tu chvíli jeho modré oči spatřili kovové těžké dveře s malým okýnkem, které bylo zamřížované. "Tady je." Šeptl černovlásek, když tyto dveře uviděl. Chystal se zpoza rohu vykročit ale najednou uslyšel kroky.
Kroky na špičatém podpatku, které vycházeli chodbou před ním.
Černovlásek se okamžitě ukryl za kamenný roh a jen lehce přes něj nakouknul. Spatřil černovlasou Mashibu. Když se snažil soustředit, vycítil, že to není Hikari převlečená za jednoho z nich. Byla to čistá Mashiba, která tady patřila.
Zastavila se až u dveřích, které měli věznit v cele Rina, jejich dobrého přítele. Z kapsy vytáhla svazek klíčů a chvíli se na něj dívala. Poté vzala za jeden z nich a strčila ho do zámku. Když s ním otočila, zámek klapnul čímž se dveře mírně pootevřeli.
V tu chvíli Daisuke viděl svou příležitost. Tahle Mashiba byla neopatrná. Poskládal pár pečetí a vystřelil na černovlasou ženu pár ohnivých koulí. Ta nestačila zareagovat a její tělo shořelo na prach. Když zmizel i prach, Daisuke vyšel z rohu a rychle se rozhlédnul, jestli tohle nikdo neviděl. Kdyby ano, bylo by vše v háji.
Nikde ale žádná chakra ani přítomnost. Převlečený černovlásek si oddychnul a svýma rukama otevřel dveře do cely. "Rine?" oslovil ho potichu jeho jménem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se můj blog?

Úžasný!! 40.6% (86)
Jasně 19.8% (42)
Ale jo, fajn 13.2% (28)
Je co vylepšovat 13.7% (29)
Nelíbí... 12.7% (27)

Komentáře

1 rpg-naruto-hra rpg-naruto-hra | Web | 11. ledna 2014 v 16:30 | Reagovat

ahoj sleduješ Naruta a říkáš si kéž bych tam byl/a?máš možnost si zahrát za ninju kterým bys chtěl být na této stránce www.rpg-naruto-hra.blog.cz buď kladas nebo záporák z Akatsuki

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama