Ostatní

Asano bude dělat mangu!

31. května 2013 v 20:50 | Asano
Tak! :D Za tu dobu co jsem tady nebyla a ulejvala jsem se, tak jsem samozřejmě byla i na AFku! :D (anime festu) Ten den jsem se rozhodla že nesmím být pozadu a že udlám svůj vlastní komix! ^w^ Už se na něm pracuje! A pokud mi ho schválí tak by měl být v příštím díle Vějíře, který se dá zakoupit i na AFku. Tak mi držte palce! :D A ještě bych se chtla pochlubit tím že jsem si zalotila FB stránku! Pokud vás zajímá moje tvorba tak budu přidávat i tam. ODKAZ Tak snad se bude líbit moje hlavní stránka od mé mangy a moužná i pozáte o co de! ;)

Oyasuminasai

16. března 2013 v 10:54 | Asano

Tak Asano zase něco přidává! ;) Tentkrát tu máte jednorázovku kterou jsem náhodou vymyslela! ^w^ Inspirací mi byly moje vlastní sny... ale já jsem se pro změnu ptobudila....
PS: za všechny gramatické chyby se omlouvám a pokud nějaké najdete tak se mi o nich zmiňte v komentářích ať je můžu opravit! ;)
Lamento ~ Beyon the Void (BL-GAME)

24. února 2013 v 17:02 | Asano


Zde máte ke stažení BL hru Lamento ~ BtV. Můžu ji jen doporučit! :3 Ještě jsem ji neprojela ale je to vážně krásná hra. Pokud nemáte rádi BL hry tak radši ani ji nestahujte. Ale pro ty co mají tenhle žánr rádi tak jen vřele doporučuju!
 
 

Reklama